Reference

Pavlína mi pomohla s tvorbou rozsáhlé prezentace v PowerPointu, která slavila úspěch. Výsledek stál za to a byl nad má očekávání. Pavlína je velmi pečlivá a její služby mohu doporučit.
Ludmila P.

 

Kdykoli potřebuji poradit, pomáhá mi Pavlína Krčmářová s jakýmkoli problémem při práci
na počítači. Pomáhá mi s grafickou úpravou fotografií na profesionální prezentaci mých podnikatelských aktivit, ať už se jedná o tvorbu vizitek, profesního životopisu či údržbu počítače.
Je mým osobním trpělivým rádcem již po několik let.
František Krčmář

One Comment:

  1. Jsem amatérský fotograf a chtěl jsem prezentovat něco ze své tvorby na webu. Dlouhou dobu jsem využíval jednu z galerií „zdarma“, ale nebyla u ní žádná možnost editace a proto mi přestala vyhovovat. Nějaký čas jsem hledal někoho, kdo by mi za slušný peníz dokázal vytvořit webové stránky (respective fotogalerii), které by vyhovovaly ve více směrech – vzhled, funkčnost, uživatelská přívětivost atd.. Jeden člověk mi nabídl slušnou cenu a tak jsme se domluvili. Návrhy galerií se mi ale vůbec nelíbily, nebyl prostor pro další diskusi a dotyčný kromě toho přestal z nedostatku času komunikovat :-(.

    Obrátil jsem se tedy na Pavlínu, která začala komunikovat velmi rychle a hned se pustila do práce! Museli jsme si ujasnit vzájemné představy a postupně Pavlína dolaďovala detaily celého webu. Výsledek se dostavil velmi rychle a musím říct, že k mé plné spokojenosti. Vzhled, funkčnost odpovídají mým požadavkům a dnes se již nestydím odkazovat přátele na svůj nový web :-).

    Proto doporučuji každému, kdo se ocitl v podobné situaci a hledá 100% řešení, obraťte se na Pavlínu :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.