ZlatoGold.cz - doména na prodej

 

Informace o doméně ZlatoGold.cz

Exkluzivní, výstižná a snadno zapamatovatelná doména bez historie (registrovaná 19.1.2012) s vysokou přirozenou návštěvností obsahující klíčové slovo zlato / gold v českém i anglickém jazyce nabízející zlepšení pozic ve vyhledavačích (Google, Seznam).

 

Cena za prodej domény ZlatoGold.cz

50.000 Kč
Prodej vážnému a solventnímu zájemci.
Rozhoduje rychlost, výše nabídky a korektní jednání.
Vyhrazuji si právo bez udání důvodu nabídku odmítnout.
K doméně ZlatoGold.cz je možné zakoupit také doménu ZlatoGold.eu, cena dohodou.

 

Využítí domény ZlatoGold.cz

Název domény ZlatoGold.cz je vhodný pro on-line katalog, eshop či obchod zaměřený na prodej investičního zlata - zlatých mincí, cihel, slitků, nebo na prodej šperků, prstenů, náhrdelníků, zlomkového zlata a veškerého sortimentu zlatnictví. Velmi zajímavým a efektivním využitím domény by byl provoz internetového magazínu věnujícímu se investování do drahých kovů a především investicím do zlata. Takový informační portál by se těšil vysoké návštěvnosti a popularitě, nabízel by kvalitní aktualizovaný obsah a byl by denně sledovaný návštěvníky, kteří by navštěvovali stránky s novými články, zajímavými informacemi, rozhovory a videi, které by měly za cíl nejenom informovat, ale také vzdělávat a pobízet k nákupům. Dalším efektem tohoto magazínu by byly odkazy v článcích s prokliky na internetový e-shop nebo na stránky společnosti věnující se např. poradenství v oblasti investování do drahých kovů nebo přímému prodeji investičního zlata a drahých kovů. Takovéto odkazy, prokliky a reklamní bannery by pak přinášely společnosti nové zákazníky a zvyšovaly tak výrazně obraty společnosti. Z tohoto důvodu nabízí doména ZlatoGold.cz velký potenciál zisku, vysokou míru návštěvnosti a velmi dobrou návratnost investice při koupi domény. Název ZlatoGold.cz hraje také velkou roli při budování obchodní značky a její známosti. Významnou roli při budování kvalitního obsahu úspěšného webu hraje správné nastavení klíčových slov, SEO optimalizace a marketing těšící se z vysoké návštěvnosti z vyhledavačů. Tato doména v sobě skrývá úžasný potenciál a širokou škálu možností, jak na sebe upozornit. Doména ZlatoGold.cz je "zlatý důl".

 

Způsob převodu domény

Rychlý on-line převod domény na základě Smlouvy o převodu doménového jména. Převod probíhá prostřednictvím registrátora CZ.NIC. Pokud již nějakou doménu vlastníte, je převod jednodušší, v opačném případě "kontakt" nového vlastníka domény zaregistrujeme. Nejdůležitějšími údaji je úplná adresa a emailová schránka, na kterou přichází autorizační zpráva, kterou je nutné potvrdit. Po připsání částky na účet může proběhnout převod na nového vlastníka domény během několika minut.

 

Nabídky zájemců

Nabídky

 

Kontaktní údaje

Kontakt